Samsung Galaxy S8 Kılıfları

Telefon Korumasında Bol Seçenek

Cep telefonunu bir ihtiyaç olmanın ötesinde kullanmaktan keyif alınan bir araç olarak gören ve dolayısıyla estetik beklentileri de bu yönde şekillenen kullanıcılar, telefonlarını korumak için de klasik kılıf modelleri yerine tasarım harikası seçeneklere yöneliyor. Web sitemizde gerek malzeme kalitesi ve çeşitliliği gerekse işçilik kalitesi bakımından memnuniyetle kullanabileceğiniz Samsung Galaxy S8 Kılıfları bulabilirsiniz.

Ultra İnce Kılıfla Gelen Zarif Görünüm

Samsung Galaxy S8 Kılıf çeşitleri içinde dikkat çeken tasarımlardan biri de ultra ince yapısı ile telefonun zarif yapısını kabalaştırmayan silikon kılıflar. Şeffaf yapısı ve inceliği ile cihazı korurken telefonun orijinal kalınlığını fazla artırmayan ve görünümünü bozmayan bu kılıfların şeffaf rengi dışında alternatif renklerini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Mavi, pembe ve siyah renk seçeneği ile satışa sunulan bu kılıf, silikon yapısı ile dayanıklılık ve uzun ömre sahip olup telefona gelen darbelerin etkisini uzaklaştırıyor. Cihazın orijinal rengi ve modelinin kılıf dışından anlaşılabilmesine olanak veren bu model inceliğine kıyasla üstün bir koruma performansı sunuyor. Cihazda toz birikmesine engel olan bu kılıf üretilirken sağlığa zararlı maddeler tercih edilmediğinden güvenli bir kullanım sağlıyor.  Kılıf fonksiyonelliğine estetik katacak bu kılıf çeşitleri arasından zevkinize uygun olan bir rengi seçerek Galaxy S8’inizi koruyabilirsiniz.

Kapak, Pencere, Mıknatıs…

Samsung Galaxy S8 korumasına farklı bir boyut katan tasarımları da kılıf tercihinizde değerlendirebilirsiniz. Bu noktada kapak ve pencereden mıknatısa pek çok işlev sizi bekliyor. Kapak içerisine yerleştirilmiş olan gizli mıknatıs, telefonun kapağının istenmeyen durumlarda açılmasını engelliyor. Üstelik bu mıknatıs telefona herhangi zarar vermiyor. Siyah, gold ve beyaz gibi klasik renklerin yanı sıra turkuaz, pembe ve kırmızı renk seçeneği ile de satışa sunulan bu modeldeki pencere tasarımı, kapağı açmak zorunda kalmadan gelen aramalara yanıt vermenize olanak tanıyor. Kendiliğinden açılmayan kılıf, çarpma ve darbeler karşısında ultra koruma arayanların bu ihtiyacına yanıt veriyor. Telefonunuzun tüm tuşlarını kılıf takılı olduğu halde kullanabilirsiniz. Buna ek olarak telefonu şarj etmek ya da fotoğraf çekimi için de kılıfı çıkarmanız gerekmez.