Samsung Kılıfları

Samsung Modellerine Uygun Kılıflar

Dünyanın en ünlü teknoloji üreticilerinin başında Samsung markası geliyor. Televizyon, bilgisayar ve fotoğraf makinesi gibi pek çok farklı üreten marka son yıllarda akıllı telefon modelleri ile göz doldurmaktadır. Çok farklı ve teknolojik mobil cihazlar sunan Samsung herkese hitap edebilecek model aralıklarına sahiptir. Samsung markasının en çok kullanılan cihazları olan akıllı telefonları ileri teknoloji tasarımlar ile sunulmaktadır. Akıllı telefon modellerinin rahat bir şekilde kullanılabilmesi için kılıflar olmazsa olmaz aksesuar seçenekleri arasında yer alır. Telefon kılıfları telefonların kenar, arka ve ön kısımları korumak için tasarlanmaktadır. Firma olarak Samsung kılıfları başta olmak üzere tüm telefon markaları için kılıf seçenekleri sunmaktayız.

Samsung Kılıf Seçenekleri

Firmamız tarafından sunulan Samsung kılıf modelleri en fazla seçeneğe sahip kılıflar olarak görülmektedir. Samsung telefonlara uygun olacak şekilde tasarlanmış olan kılıflar içerisinde ince tasarıma sahip olan kılıflar en çok tercih edilen modeller olarak görülmektedir. Silikon, rubber ya da benzeri malzemelerden üretilmiş olan kılıflar oldukça ince tasarıma sahiptir. Telefonların ince yapısını koruyacak ve kalınlaşmasına engel olacak tasarımlar ile sunulmaktadır. Temel anlamda telefonları çarpma ve çizilme gibi durumlara karşı korumaktadır. Kılıf seçeneklerimiz içerisinde ultra koruma modelleri de bulunmaktadır. Sağlam ve uzun süre kullanılabilecek malzemeden üretilmiş olan kılıflar dayanıklılık düşünülerek üretilmiştir. Telefonları yüksekten düşme gibi durumlara karşı etkili şekilde koruma özelliğine sahiptir. Ekstra olarak güçlendirilmiş yan kısımları ile cihazlarınızı sorunsuz şekilde kullanmanızı sağlar. Ayrıca bu kılıfların tasarımları ve kesimleri özel makineler ile yapılmıştır. Bu sayede tuşlarını ve kulaklık girişlerini sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Kapaklı Kılıf Modelleri

Samsung kılıf seçeneklerimiz içerisinde kapaklı kılıflar önemli bir yer tutar. Kapaklı kılıflar, arka kısmında bulunan kapak kısmına yandan bağlı olan ön kapaktan oluşan kılıflar olarak bilinir. Telefonların ekranlarını kapatarak taşıma ya da düşme anında korunmasını sağlar. Bazı modellerde ekran kapalı iken bile telefonun bazı fonksiyonlarını kullanıma olanak verir. Deri ve benzeri malzemeden üretilmiş olan modeller özellikle görselliğe önem verenler açısından tercih edilebilecek modeller olarak görülmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR