Samsung Kılıfları ve Aksesuarları

Samsung Modelleri için Kaliteli Kılıflar

Telefonların dış görünümlerini değiştirdiği için genellikle renklerine ve tasarımlarına dikkat edilen kılıf ürünlerinde telefonların dış kaplamalarının korunması gibi bir asıl amaç bulunduğu için sizlere öncelikle kalite sunacak ürünleri sağlıyoruz. 360 derece kılıf gibi ekranın tüm noktalardan sarılmasını sağlayacak ürünlerle ekranların hiçbir şekilde zarar görmesi ihtimalinin önüne geçiyoruz. Aynı şekilde suya düşme veya üzerine su dökülme gibi durumlar yaşandığında da telefonun kullanılabilirliğinin devam etmesi için su geçirmez kılıflar sizlere firmamızca sunulabiliyor. Kılıfların tamamında şarj giriş yerlerini açık halde bırakan telefonun modeliyle tam uyumlu ürünlere yer verdiğimiz için power bank kullanacağınız zamanlarda kılıfları çıkarmadan işlem yapmanızı da sağlıyoruz. Aynı şekilde oyun aksesuarları için de kılıfları çıkarıp takmaya gerek kalmadan telefonları kullanmaya devam etmenizi mümkün hale getiriyoruz.

Koruyucu Filmlerle Samsung Ekran Değişimlerine Son!

Samsung marka telefonlarda düşme, çarpma ve darbe alma gibi olaylar sonucunda telefonların ekranların çeşitli sorunlar ortaya çıkabiliyor. Ekranların değişimi ile sonuçlanan bu süreçlere gelmeden önce ekran koruyucu filmler ile telefonlarınızın korunmasını sağlıyoruz. Gelişen teknolojiyle nano ekran filmleri olarak sizlere sunduğumuz ürünler inceliği sayesinde telefon deneyiminizi bozmadan kullanılabiliyor. Aynı zamanda 5d temperli camlar kullanılarak geliştirilmiş oldukça dayanıklı koruyucu filmleri de sizlere sunuyoruz. Film ürünlerimizin tamamıyla ekranlarınızın sağlamlığından emin bir şekilde telefonlarınızı kullanırken rahatlıkla kulakiçi kulaklıklar müziklerinizi dinleyebilir ve telefon görüşmelerinizi de yapabilirsiniz.

Araç İçi Telefon Deneyimlerini Kolaylaştırın!

 

Araba sürerken aynı zamanda telefonla konuşmak durumunda kalan kişiler için trafik içinde tehlikeye girmek söz konusu olabilir. Bu tür durumlar kulaküstü kulaklıklar ile ellerinizle telefonu tutmaya gerek kalmadan görüşmeleri yapmanızı sağlıyoruz. Aynı şekilde bluetooth kulaklıklar ile de kablosuz bir şekilde bunu sizin için mümkün hale getirebiliyoruz. Araç içine girdikten sonra aracın farklı bölümlerine koyabileceğiniz araç tutucular da sunan firmamızda araçlarınızda bu ürünleri koyacağınız yerlere göre değişebilen araç içi tutucular ile karşılaşmanızı da sağlıyoruz. Tüm Samsung aksesuarlarında hiçbir sorun yaşamadan telefonların şarj aletleri ile uyumlu bir şekilde aksesuarları sürekli olarak takıp çıkarmaya gerek kalmadan kullanılmasını da olanaklı hale getiriyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR