Şarj Aletleri  / Kablolar

Aracın Her Yerinde Kullanılabilecek Şarj Cihazları

Telefon kullanma deneyiminizi başka bir boyuta geçirmek için yola çıkan firmamız özellikle telefonların kullanılmasının sakıncalı bulunduğu araç içi kullanımlarda sizleri trafik kurallarına uyacak ve dikkatinizi yoldan ayırmayacak çözümler üretmeye yöneltiyor. Bu noktada en çok tercih edilen ürünlerimizden biri de Şarj Aletleri oluyor. Telefonların yoğun kullanımı sonrasında şarjlarının hızlı şekilde bitmesi sebebiyle yolculukları sırasında araçlarından gelen enerji sayesinde telefonlarını şarj etmek isteyen sizler için en kaliteli şarj cihazı ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz. Tamamen araç sahiplerinin isteklerine bağlı olarak ön cam başta olmak üzere vakumla tutunulabilecek düş zeminler ya da araçların kalorifer bölümlerinde kullanılabilecek ürünleri sizlere sunuyoruz.

Kutu İçindeki Aparatlarla Farklı Kullanım

Tamamı araç içinde telefon kullanımı deneyiminin en iyi şekilde olmasını sağlamak üzere özel olarak tasarlanmış olan Araç Şarj Cihazı ürünlerimizde ürünlerin amacına uygun bir şekilde kullanılmasını sağlamak adına ürün kutusunda çeşitli aparatlara yer veriyoruz. Araçlarda şarj cihazının konulacağı yere bağlı olarak cihazın doğru ve sağlam şekilde konumlanmasını sağlayacak olan aparatlardan yardım alarak en iyi şekilde telefonların şarj cihazlarının üzerinde kalmasını da sağlıyoruz. Kablolu şarj deneyimine son veren Wireless şarj destekli tutucu cihazlarımız sayesinde telefonların şarj olurken kablonun sabit kalmaması sebebiyle savrulmasının da önüne geçiyoruz. Böylece telefonların dış yüzeylerinde sürüş sırasında telefonda meydana gelebilecek hasarlar da ortadan kalkmış oluyor.

Hızlı Şarj Özelliğiyle Telefonları Gün Boyu Kullanın!

Gün içinde araçları devamlı olarak kullanmak zorunda kalan kişilerin telefonlarını hiçbir aksama yaşamadan kullanabilmesi için en gerekli şey hızlı şarj özelliğidir. Kablolu olarak araç içindeki kullanımlarının dışında şarj aletlerinin performansına ve donanımına bağlı olarak değişen şarj etme sürelerinde araç içi cihazlar söz konusu olduğunda kalite daha önemli hale geliyor. Wireless özelliği ile şarj etmeye olanak sağlayan ve böylece Şarj ve Data Kabloları kullanımının önüne geçen araç içi ürünlerimizde hızlı şarj özelliği sayesinde çok kısa sürelerdeki yolculuklarınızda bile sizlere yeterli kullanımı sunacak şarjı cihazlar aracılığıyla getirebiliyoruz. 360 derece oynar başlıklı ürünler sayesinde şarj cihazlarını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR