Sony Xperia XZ1 Kılıfları

En Güzel Sony Xperia XZ1 Kılıfları

Sony, teknoloji devi olarak tüm dünya ile birlikte ülkemizde de en çok ilgi gören markalardan birisi. Akıllı telefon alanında da olağanüstü performanslara imza atan marka, Sony Xperia XZ1 ile başarısını biraz daha ileriye taşımız ve kaliteyi üst düzey performansla birleştirmiştir. Güçlü stereo hoparlörler, 3D oluşturucu, suya dayanıklılık, 19 MP kamera ve güçlü işletim sistemi ilk akla gelen özellikleridir. Pek çok ödül de kazanan Sony Xperia XZ1 bu kadar üstün özelliği yanında bütün akıllı telefonlar gibi hassas bir kullanım gerektirir. Düşmelere, çarpmalara, çizilmelere karşı güvenlik önlemleri almayı şart koşuyor.

Sony Xperia XZ1 akıllı telefonunuzun güvenliğini arttırmanın en kolay ve güvenli yolu kılıf kullanmaktan geçiyor. Sitemizde her biri özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş onlarca farklı Sony Xperia XZ1 Kılıf  çeşidi sizleri bekliyor. Kullanım alışkanlığınız ve tarzınıza göre dilediğinizi seçebilirsiniz.

Sony Xperia XZ1 Kılıf Çeşitleri

Hayatınızı renklendiren Sony Xperia XZ1 telefonunuz için tercihinize sunduğumuz kılıflar farklı modelleriyle dikkat çekiyor. Farklı malzemelerden üretilen kılıflarımızın her biri en yüksek korumayı sağlayacaktır. Deri, suni deri, silikon, sert plastik, kauçuk, metal gibi malzemelerden üretilen Sony Xperia XZ1 Kılıfları arasından tercih ettiğiniz güvenlik seviyesine göre beğenide bulunabilirsiniz.

Model olarak arka kapak korumalı, ön kapak korumalı, 360 derece korumalı, cüzdanlı, kapaklı, pencereli, kartlı gibi farklı seçeneklerimiz mevcuttur. Tarzınıza en uygun olanı farklı renk alternatifleriyle seçebilirsiniz. Onlarca farklı renkte sunmuş olduğumuz Sony Xperia XZ1 Kılıfları üst düzey tasarımlarıyla beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Dayanıklı Sony Xperia XZ1 Kılıf Modelleri

Sony Xperia XZ1 Kılıflarımız şeffaf ye da renkli modelleriyle estetik tercihler barındırıyor. Sağladıkları üst düzey korumayla birlikte kamera, flaş, hoparlör, şarj girişi, kulaklık girişi, güç tuşu gibi detayları kapatmıyor. Güvenlikten zafiyet vermeden bu detayların açık kalması kullanımı daha üst seviyeye çıkarıyor. Hiçbir şekilde kılıfı çıkarmanıza gerek kalmadan bütün aksesuarları kolaylıkla kullanabiliyorsunuz.

Sony Xperia XZ1 Kılıf çeşitlerimiz üst düzey güvenlik sağlarken telefonunuzun estetiğini de zenginleştiriyor. Şık ve zarif bir görümüne kavuşmasını sağlıyor.