Telefon Araç Tutucular

Araç İçi Tutucularla Sürüş Sırasında Rahat Kullanım

Hayatın her alanında kullandığımız cihazlar haline gelen akıllı telefonların en çok ihtiyaç haline geldiği yerlerden biri de yolculuk sırasında çeşitli sebeplerle kullanılması oluyor. Hem yer yön bulmak adına telefonun navigasyon özelliğinden faydalanmak için hem de telefonla konuşurken diğer taraftan araç hakimiyeti ve trafik kurallarına ters bir hareket yapmamak için telefonun araç içinde nasıl kullanıldığı önem taşıyor. İşte bu tür durumlar için geliştirilmiş olan Araç İçi Tutucu ürünlerimizle birlikte artık tamamen trafiğe odaklanabildiğiniz yolculuklar sırasında rahatlıkla telefonla konuşabilirsiniz. Bizler telefonla konuşma özelliğinin yanı sıra telefonlarınızın harita uygulamaları sayesinde telefonları birer navigasyon cihazı gibi aracınızın içinde kullanmanızı da sağlıyoruz.

Araç İçi Tutuculardan Telefon Düşer Mi?

Pek çok kişinin araç içi tutucularını satın aldığı yerlerin kalitesiz malzemelere yer vermesi sebebiyle bu kişiler Araç İçi Telefon Tutucu ürünlerine mesafeli yaklaşabiliyor. Ancak bizler bu alanda uzun zamandır faaliyet gösteren bir firma olarak en kaliteli ve yüksek donanıma sahip olan ürünleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Genellikle mıknatıslı şekilde tasarlanmış olan bu araç içi manyetik telefon tutucularımız sayesinde mıknatıs özelliğinden yararlanarak telefonun araçta bulunan konsola rahatlıkla tutunmasını sağlıyoruz. Aracın ani hareketlenmesi veya durması gibi durumlar karşısında hiçbir şekilde gücünü kaybetmeyen bu donanımların kıskaçlarla desteklendiği modellerini de sizlere sunuyoruz. Böylece bu tür endişelere karşı kesin bir şekilde önlem almanızı da sağlayabiliyoruz.

Aracın Görselliğini Bozmayan Tutucular

Araç içi tutucular özellikle uzun süren yolculuklarda telefonun rahatlıkla kullanılması, kısa süren yolculuklarda da telefonun kolaylıkla araçta kullanılmaya hazır hale getirilmesi yönünden oldukça işlevsel araçlar oluyor. Bir Tablet Tutucu ürününü içinde barındıran aracın ön konsolunda araç sahiplerinin istemediği kötü görünümlü bir durum ortaya çıkabiliyor. Bu duruma karşı bizler çok farklı ürün seçeneklerimizle çözüm getiriyoruz. Ön camın çeşitli bölümlerine vantuzlama yöntemiyle yapışıp sabit kalabilen araç içi tutuculardan yine ön konsol üzerine sabitlenebilen modelleri sizlerle buluşturuyoruz. Aracın ön cama yakın noktalarında farklılık istemeyen kişiler için de kalorifer üzerine monte edilebilen telefon tutucuları sizlere sunuyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR