Telefon Kılıfları ve Kılıfları

Cep Telefonu Aksesuarları

Cep telefonları yaşantımıza girdiğinden bu yana oldukça önem atfedilen cihazlar olmuştur. Özellikle akıllı telefonlar ile birlikte adeta hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Günün her saati her türlü işlemimizi cep telefonları üzerinden çözebilmekteyiz. Ancak işlevsel bir cihaz haline gelen telefonlar, her an her yerde darbe alma olasılığıyla karşı karşıya kalmaktadır. Kullanıcılar cep telefonlarını olası dış darbelerden korumak, toz ve çiziklere maruz kalmasını engellemek amacıyla kılıf kullanma zorunluluğuna girmiştir.. Hal böyle olunca kılıf ve diğer tüm telefon aksesuarları sürekli olarak gelişmekte ve değişmektedir. Özellikle 360 derece kılıf olarak adlandırılan aksesuarlar telefonunuzun ekranı hariç her tarafını korumaktadır. Bu sayede çizik, darbe ve diğer tüm dış etkenlere karşı koruma altına alınmaktadır.

Öte yandan günümüzde su geçirmez kılıflar da yaygın kullanım alanına sahiptir. Telefonunuzun su ile temas etmesi halinde zarar görmemesi için bu kılıflar oldukça işlevseldir. Telefon kılıfları aynı zamanda estetik açıdan da kullanıcılara hitap etmektedir. Renk renk, desen desen kılıflar tarzınızı dışa vurabileceğiniz seçenekler sunmaktadır.

Mobil Şarj Aleti

Kılıfların yanı sıra cep telefonlarınızı her daim açık tutabilmek ve şarj sorununu ortadan kaldırmak amacıyla mobil şarj aletleri hayatımıza girmiştir. Prize ihtiyaç duymadan her an her yerde telefonunuzu şarj edebilme imkanını sizlere sunmaktadır.

Mobil imkanlar bununla da sınırlı değil. Özellikle oyun tutkunları için geliştirilmiş birçok oyun aksesuarları da bulunmaktadır. Bu aksesuarlar oyun oynama zevkinizi ikiye katlamakta ve daha rahat oyun oynayabilmenize olanak tanımaktadır.

Son Teknoloji Ekran Filmleri

Bir telefonun kuşkusuz en hassas ve en fazla darbelere maruz kalan bölgesi ekranıdır. Çıplak ekranlar darbelere her an açıktır. Özellikle çizilme ve çatlama gibi sorunlar cep telefonunuzun ekranı için kötü bir durumdur. Bu noktada yapılacak en doğru hamle ekran koruyucu filmler kullanmaktadır. Bu sayede telefon ekranınız darbe alsa bile orijinal ekranınız sağlam kalacaktır. Nano ekran filmleri de aynı şekilde kullanım alanınıza göre değişkenlik göstermektedir. 5d temperli camlar da yine kullanıcılara yüksek kaliteli imkanlar sunan teknolojilerden bir tanesidir.

Telefon denildiğinde kuşkusuz en önemli aksesuarlardan bir tanesi kulaklıklardır. Kulaklıklar kulakiçi kulaklıklar, kulaküstü kulaklıklar ve bluetooth kulaklıklar olmak üzere üç çeşide ayrılmaktadır. Araç sahipleri için de araçlarda özellikle navigasyon takibinde kullanmak için araç tutucular ve araç içi tutucular da en önemli aksesuarlardandır. Bununla birlikte şarj aletleri de çeşitlenmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR