Vestel Ekran Koruyucu

Vestel Ekran Koruyucu

Vestel, ülkemizin yerli teknoloji devlerinden birisidir. Diğer elektronik ürünlerde gösterdiği başarıyı akıllı telefon alanına da aktarmış olan marka, sürekli kendisini geliştirerek dünya standartlarında akıllı telefonlar ortaya çıkarmaktadır. Garanti şartları, geniş servis ağı ve telefonlarının performansıyla kullanıcılılarına yepyeni bir akıllı telefon deneyimi takdim etmektedir. Her bütçeye uygun geniş ürün yelpazesiyle Vestel, ilgiyle karşılanmaktadır. Vestel akıllı telefonların vazgeçilmez aksesuarlarından birisi kırılmaz ekran filmi modelleridir. Firmamız bütün Vestel akıllı telefonlarına ait Vestel ekran koruyucu çeşitleriyle hizmet veriyor.

Sitemizden Vestel marka akıllı telefonunuzun modelini belirleyerek dilediğiniz nano ekran koruyucu modelini tercih edebilirsiniz. Yapacağınız tercihle telefonunuzu düşme, kırılma, çarpma ve diğer bütün darbelere karşı koruma altına alabilir, telefonlarınızın ekranında oluşacak çizik, çatlak ve kırıkların önüne geçebilirsiniz.

Ekranları Tam Kaplayan Vestel Nano Ekran Koruyucu

Akıllı telefonların kullanılabilir olmalarını sağlayan temel etken ekranlarıdır. Ekranlarının zarar görmesi telefonları kullanılamaz hale getirdiği gibi tamirleri hem zaman almakta hem de çok büyük maliyet doğurmaktadır. Oysa sitemizden uygun fiyatlara satın alacağınız Vestel temperli cam seçenekleriyle telefonlarınızın ekranını güven altına alabilirsiniz.

Modellerimizin her biri özel olarak üretilmiştir. Milimetrik ölçülerle imal edildikleri için tam kaplayan ekran koruyucu niteliğindedir. Telefonlarınızın ekranında her hangi bir boşluk bırakmazlar. Çıkıntı oluşturmazlar. Ekran rengiyle tam uyumlu oldukları için varlıkları belli dahi olmaz. Full body ekran filmi seçeneklerimiz sayesinde telefonlarınızı kılıfsız olarak ya da sadece arka kapak kılıfıyla kullanabilirsiniz.

Kırılmaz 3d Vestel Ekran Koruyucu Film

Akıllı telefonların ekranları tırnak, yüzük dokunuşlarıyla dahi çizilebilmektedir. Bu tarz çizikler telefonların estetiğini bozduğu gibi satarken de fiyatlarını düşürmektedir. Sitemizden tercih edeceğiniz 3d ekran koruyucular ve 5d ekran koruyucular sayesinde telefonlarınızı uzun yıllar ilk günkü şıklığı ve sağlamlığında kullanabilirsiniz. Ekran koruyucu film modellerimiz ekranlarınızın dokunmatik hassasiyetlerinde herhangi bir azalmaya neden olmaz. Görüntü kalitesini düşürmez. Aksine görüntü netliğini arttırır.

Sitemizden tercih edeceğiniz Vestel ekran koruyucu film modellerimizin uygulaması son derece kolaydır. Kaliteli malzemelerden üretildikleri için dilediğiniz gibi uygulayıp iz bırakmadan çıkarabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR