Vestel Venus E2 Plus Kılıfları

Uygun Fiyatlı Telefon Arayanlara Venus E2 Plus

294 PPI piksel 5.0 inçlik ekranı ve yüzde 66,94’lük ekran gövde oranı ile piyasaya çıkan Venus E2 Plus ekonomik koşullarda sahip olunabilen telefonlar arasında yer alıyor. Cihazın değiştirilebilir 2350 mAh’lık bataryası, ekranı için ideal bir kapasite sunuyor. Arka ve ön olmak üzere iki kamerası bulunan cihazın arka kamerası 8MP, ön kamerası ise 5MP çekim yapma olanağı veriyor. Cihazın en önemli özellikleri arasında dahili hafızasının 16GB olması yer alıyor. MicroSD hafıza kartı kullanılması halinde cihazın kapasitesi 64GB’a çıkarılabiliyor. Bu cihazın kullanıcıları çeken bir başka özelliği ise modelde radyo bulunması. Cihaz bu özelliği ile birçok akıllı telefona kıyasla öne çıkıyor. Sahip olmak istediğiniz akıllı telefon kriterlerini karşılayan cihaz olarak Venus Z20’yi belirlediyseniz cihazınızı korumak istemeniz de çok doğal. Bu noktada firmamızın satışa sunduğu kılıf çeşitlerini kullanarak koruma önlemi alma ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Telefonun Ömrünü Uzatan Kılıflar

Keyifle kullanmanın ötesinde pek çok verinizi depoladığınız telefonunuzu uzun süre kullanabilmenin yolu onu itinayla korumak. Sitemizde bulunan Vestel Venus E2 Plus Kılıfları tam da bunun için tasarlandı. Kılıf koleksiyonumuzda yer alan tüm modeller telefonunuzu darbelere karşı daha dayanıklı hale getirmeyi amaçlıyor. Kaliteli malzemeden özenle üretilen bu modeller aynı zamanda tasarımları ile de dikkat çekiyor.

Telefonu Özgürce Kullanın

Vestel Venus E2 Plus Kılıf seçmek isteyenlerin en çok merak ettiği noktaların başında kılıfın telefona uyum sağlaması geliyor. Merak konusu bir başka noktayı ise kılıf kullanımının telefon kullanımında herhangi bir kısıtlamaya neden olup olmayacağı oluşturuyor. Özel tasarım kılıf modellerimiz, E2 Plus ile tam uyumlu olacak bir kalıp kesimi ile piyasaya sunuluyor. Ayrıca kılıf modellerimiz telefonun kamera ve flaşını kapatmadığından ve cihazın yan tuşlarının kullanımını da engellemediğinden telefonu kılıf takılıyken dahi özgürce kullanma olanağı sağlıyor. Kılıf çeşitlerimizin bir başka avantajı ise telefonu kişiselleştirmeye fırsat vermesi. Trend desenler ya da farklı tasarımlar ile sizi yansıtacak bir telefon kullanma ve kullanırken aldığınız keyfi artırma olanağı yakalayabilirsiniz.