Vestel Venus E5 Kılıfları

Vestel Venus E5 kılıf seçiminden sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilecek olan kılıfland.com birbirinden güzel seçeneklerle telefonlarınızı en iyi şekilde süslemektedir. Birbirinden farklı kılıf çeşitleri ve rengarenk tasarımlar telefonlarınıza normal görünümünden daha farklı bir görünüm kazandırarak en iyi şekilde koruma sağlamaktadır.

Vestel Venus E5 kılıf ve aksesuar seçeneği bakımından çok fazla zengin olmasa bile telefon için özel olarak ithal edilen kılıflar Venus E5 için aksesuar sıkıntısını ortadan kaldırmaktadır. Vestel Venüs E5 Kılıf seçenekler ise şu şekildedir.

  • Özel üretim renkli silikon kılıflar
  • Para ve kartlarınızı taşıyabileceğiniz cüzdan kılıflar
  • Kişiye özel telefon kılıflar ve desenli kılıflar.
  • Tam şeffaf transparan silikon kılıflar gibi kılıf seçenekleri Vestel Venus E5 ile tam uyum sağlamaktadır.

Kılıf Fiyatları

Döviz kurlarının artmasıyla birlikte fiyatları da ortalamanın üzerinden olan kılıflar yine de kılıfland.com üzerinde en uygun fiyatlarla son kullanıcıya ulaştırılmaktadır. 22 TL ile 69 TL arasında olan kılıflar kapınıza kadar ücretsiz kargo avantajı ile geliyor. Dilerseniz bu ürünler kredi kartınızla tek çekim veya taksitle alabileceğiniz gibi kapıda da nakit yada kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Vestel Venus E5 Kılıfları ve Özellikleri

 

En çok satılan kılıflar arasında yer alan renkli silikon kılıflar kuşkusuz tüm telefonlar için en çok ilgi gören kılıflar arasındadır. İşte Vestel Venus E5 kılıfları arasında en çok ilgi gören kılıfların başında silikon kılıflar yer almaktadır. Farklı renk tonlarına sahip olan silikon kılıflar hem mat yapıda hem de canlı renk tonları ile Venus E5 ile mükemmel uyum göstermektedir. Renkli kılıf kullanmaktan kullanıcıların diğer bir tercihi ise şeffaf silikon kılıflardır. Bu kılıflar tam şeffaf yapıda olduğu için hayalet görünümündedir ve telefonunuzun tasarımını bozmadan  daha ince göstermektedir. Dilerseniz şeffaf silikon kılıflar üzerine kendi tasarımlarımız olan desenleri uygulatarak kişiye özel bir kılıf yaratabilirsiniz.

Türkiye’nin en çok satan yerli telefon markalarından biri olan Vestel’in en yeni telefonu E5 için tüm kılıf ve aksesuar seçeneklerini kategorimiz altından inceleyebilirsiniz.

 

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR