Vestel Venus Z20 Kılıfları

Akıllı Cihazlarda Vestel Venus Z20 Performansı

Vestel, kullanıcılarını memnun edecek modeli Venus Z20’yi satışa sunarak akıllı telefonda performans arayanların ilgisini çekmeyi başardı. Flaş desteği bulunan cihaz, özellikle kamera performansı ile mobil telefon meraklılarının ilgisini çekmeyi başardı. Cihazın arka kısmında 16MP ve 5MP çekim yapabilen çift kamera bulunuyor. 4K çözünürlükte 30fps video kaydı yapılabilen kamera ile HD ve full HD çözünürlük tercih edildiğinde 60fps kayıt yapılabiliyor. Yüksek ekran-gövde oranı ve ince çerçevesi ile dikkat çeken cihaz, düşük ışıkta iyi sonuç alabilmeye olanak sağlayan flaş desteğiyle 8MP’lik ön kamera desteği sunuyor. Tasarımı ve performansı ile memnuniyet verici olarak algılanan cihaza sahip olduktan sonra kamerasını, ekranını ve diğer görsel öğelerini koruma altına almak isteyen kullanıcılar bir kılıf alma yoluna gidiyor.

Venus Z20’ye Kılıf Koruması

Özel tasarımı ve kamera özellikleri ile mobil telefon meraklılarının ilgi gösterdiği Venus Z20 için ihtiyaç duyulan korumayı sağlayacak kılıf çeşitlerine web sitemizden kolayca erişebilirsiniz. Vestel Venus Z20 Kılıfları arasında deri, rubber, plastik ve silikon gibi kullanıcıların zevk ve tercihlerini yansıtacak farklı seçenekler ve her model kılıf için de zengin renk skalası bulunuyor. Şık tasarımları ve kalitesi ile memnuniyetle kullanacağınız bu kılıflar sayesinde telefonunuzu cebinizde ya da çantanızda rahatça taşıyabilirsiniz.

Zarif Venus Z20’ye Ultra İnce Kılıf

Önceki modellere kıyasla çerçevesinin ince oluşu dolayısıyla zarif bir tasarımla piyasa sunulan Z20, bu zarafetini zedelemeyecek bir kılıfla korunmayı hak ediyor. Web sitemizde Vestel Venus Z20 Kılıf kategorisinde birçok rengini bulabileceğiniz premier silikon kılıflar sayesinde hem telefonunuzu renklendirebilir hem de ultra ince yapıya sahip bu kılıflarla telefonun mevcut yapısını kabalaştırmadan koruma sağlayabilirsiniz. Kolayca takabileceğiniz ve dilediğiniz zaman bir başka rengiyle değiştirmek üzere yine kolayca çıkarabileceğiniz bu kılıflar 0,2 mm incelik sunuyor. Kalıp kesimindeki hassasiyet sayesinde cihaza tam uyan bu kılıflar şebeke sinyallerinde azalmaya neden olmadığı gibi wi-fi ve GPS sinyallerini bozmaması ile de kullanıcılarına avantaj sağlıyor. TPU silikondan üretilen ve cihazı darbelerden koruyan bu ilgi çekici kılıflar takılı iken cihazın slot ve sensörleri kullanılabiliyor.