Xiaomi Kılıfları

Xiaomi Uyumlu Kılıflar

Çin sürekli olarak gelişen ve büyüyen teknolojisi ile dünyanın dikkatini çeken bir ülkedir. Her gün yüzbinlerce ürünü dünyanın farklı ülkelerine göndererek teknolojisinin tanıtımını yapmaktadır. Çin denildiğinde akla gelen markaların başında Xiaomi markası gelmektedir. Farklı alanlardaki teknolojik cihazları ile ün yapmış olan marka insanların işlerini kolaylaştırmak için tasarımlar yapmaktadır. Xiaomi markasının ürün seçenekleri arasında akıllı telefonlar da önemli bir yer tutar. Gelişmiş teknolojisi ile dikkat çeken akıllı telefonları ekran kalitesi ve yüksek çözünürlükteki fotoğraf makineleri ile de tercih edilmektedir. Xiaomi markasının akıllı telefonlarının bir kısmının arka kapakları cam ve benzeri malzemeden üretilmiştir. Bu tasarımların korunabilmesi için kılıf kullanılması tavsiye edilir. Firma olarak Xiaomi kılıf seçeneklerini markanın kullanıcılarının tercihlerine sunuyoruz.

Xiaomi Kılıf Modelleri

Xiaomi markası için sunduğumuz kılıf modelleri herkesin kendisine göre ürün seçebileceği şekilde çeşitlendirilmiştir. Ürün seçeneklerimiz içerisinde yandan kapaklı modeller çok tercih edilmektedir. Kapaklı kılıf modelleri telefonların hem arka hem de ön kısımlarını koruyabilecek tasarımdadır. Arka ksımında bulunan kılıf kısmına ek olarak yandan bağlanmış olan kapak tasarımına sahiptir. Bu şekilde telefonların ekranlarının korunması noktasında destek sağlanmaktadır. Ekranın çantada ya da cepte taşınması sırasında çizilmesi engellenmiş olur. Yandan kapaklı kılıf modelleri deri görüntüye sahip seçenekler ile de sunulmaktadır. Cüzdana benzer bir görüntüye sahip olan bu modeller fonksiyon noktasında cüzdana benzer yapıdadır. İçerisindeki özel bölüme para ve kart koyarak kullanabilirsiniz.

Ultra Koruma Kılıfları

Xiaomi kılıfları içerisinde ultra koruma sunabilecek özel modeller de bulunmaktadır. Ultra koruma kılıf seçenekleri özel malzemelerden üretilmiştir. Hem esnek hem de dayanıklı olan malzemeler ile birlikte metal gibi destekleyici malzemelerde kullanabilmektedir. Telefonların yan ve arka kısımları için en üst seviyede koruma sağlayan bu modeller düşme ya da çarpma gibi durumlar için idealdir. Yüksek bir noktadan telefonunuzu düşürseniz bile hiç zarar görmeden kullanabilmenize olanak tanır. Ultra koruma kılıfları telefonlar için tam uyumlu şekilde üretilmektedir. Takılı iken tuşlarını ve kulaklık girişlerini rahat şekilde kullanabilirsiniz. Telefonun görüntüsünü bir miktar kalınlaştırsa da koruma noktasında eşsiz modellerdir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR