Xiaomi Mi 10T Pro Kılıf Kılıfland.com’da.

Son zamanların en trend telefonlarından birisi olan Xiaomi Mi 10T Pro kılıf ve kapaklarının en yeni ve en tren olan modelleri sitemize yüklenmeye başlandı. Özellikle mükemmel tasarımına dikkat çektiğimiz telefonu birbirinden güzel Telefon Kılıfları cihazı mükemmel göstererek kendi tarzınızı yaratmanıza olanak tanımaktadır. Özellikle Telefonun 5G modeli oldukça ilgi görürken yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekmek isteyen kullanıcılar da tercih ediyor.

Telefon için zengin kılıf çeşitleri olmasa da sitemiz üzerinde kendi üretimiz olan Xiaomi Mi 10T Pro kılıf ve aksesuarlarını bulabilirsiniz. Ayrıca yine Mi 10T Pro için kişiye özel telefon kılıfı da yaptırabilir en güzel anılarınızı telefonunuzda taşıyabilirsiniz. Kendi üretimimiz olan kılıflar tam şeffaf yapıda 0.6mm silikona uygulanarak yapılmaktadır.  Diğer bir kılıf çeşidi ise Parfen silikon kılıftır. Bu kılıfın yan kısımları renk arka kısmı şeffaf yapıdadır. Oldukça ince bir yapıya sahip olan kılıf telefonunuzu kaba göstermez. Sitemizde olan diğer bir kılıf ise “Titan Armor Focus” tam korumalı kılıftır. Bu kılıfın en güzel özelliği deri görünümünde olup 3 farklı renk tonuna sahip olmasıdır. Özellikle bu modelde kahverengi renk tonu müşterilerimizin en beğendiği renktir.

Xiaomi Mi 10T Pro Kılıfları Özel Tasarımlar

Mi 10 T Pro kılıfları kendi üretimimiz olan UV baskı kılıflar farklı desen ve modellere sahiptir. Binlerce model arasında dilediğiniz modeli telefonunuz için yaptırabiliyorsunuz. Sitemizde en çok tercih edilen modeller şu şekildedir.

  • Mermer Desenli Kılıflar
  • Kedi ve Köpek Desenli Kılıflar
  • Avocado Desenli Kılıflar
  • Taş Desenli Kılıflar
  • Çiçek ve Ağaç Desenli Kılıflar
  • Unicorn Desenli Xiaomi Mi 10T Pro Kılıfları
  • Uzay ve Astronot Desenli Kılıflar
  • Meyve Desenli Kılıflar gibi daha binlerce anlatamadığımız kılıflar sizleri bekliyor.

Telefonunuzu En İyi Şekilde Koruyoruz.

 

Sitemiz üzerinden alacağınız herhangi Mi 10 T Pro Kılıf telefonunuzu en iyi şekilde korumanın yanında size ve telefonunuza çok yakışacaktır. Sitemiz üzerinden 4 farklı ödeme seçeneklerinden birisini kullanarak kendinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Üstelik tüm ürünlerde ücretsiz kargo avantajı da sizleri bekliyor.

Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün