Xiaomi Mi Max 3 Kılıfları


Akıllı telefonlar günümüzün en kullanışlı elektronik aletleri içerisinde yer alır. Telefon, fotoğraf makinesi ve bilgisayar gibi cihazların tüm özellikleri bir arada bulunduğu için çok işlevsel cihazlar olarak değerlendirilir. Akıllı telefon üreticileri içerisinde özellikle son birkaç yılda öne çıkan marka Xiaomi markasıdır. Çinli bir marka olarak ön yargılar olsa da kullananların oldukça memnun kaldıkları markalar arasında yer almaktadır. Xiaomi markasının özel modellerinden bir tanesi Mi Max 3 modelidir. Amiral gemisi sayılabilecek kadar öne çıkan model yedi inç bir ekrana ve çift sim kart özelliğine sahiptir. Çok fazla kişinin kullandığı model fotoğraf çekimi bakımından oldukça yüksek kalite sunmaktadır. Firmamız Xiaomi markasının pek çok modeli için kılıf seçeneği sunmaktadır.

Xiaomi Mi Max 3 Kılıf Seçenekleri

Xiaomi Mi Max 3 kılıfları için firmamızda aradığınız özelliklerde kılıfı bulabilirsiniz. Kılıf seçenekleri içerisinde yüksek koruma sağlayan ürünler oldukça popüler modellerdir. Telefonların arka ve yan kısımlarını yüksek düşme ya da darbe alma gibi durumlara karşı korumak için tasarlanmıştır. Üretiminde kullanılan özel maddeler sayesinde oldukça esnek ve güçlü kılıflar olarak görülmektedir. Özel kesimleri sayesinde telefonların fonksiyonları ve tuşları aktif olarak kullanılabilmektedir. Kılıf seçenekleri içerisinde kapaklı modellerde bulunmaktadır. Yandan kapaklı olarak tasarlanmış modellerdeki kılıflar hem ekranı hem de telefonun çevresini korur. Yüksek seviye koruması ile birlikte görsel olarak da sevilen modellerdir. Özellikle deri ve benzeri materyaller ile tasarlanmış olan modeller beğeni toplamaktadır. Bu modellerin iç kısmında kredi kartı ve para koymak için özel bölüm bulunmaktadır. Telefonu korumasının yanı sıra küçük bir cüzdan gibi kullanılabilmesi sayesinde tercih edilen modellerdir.

İnce Tasarımlı Esnek Kılıflar

Xiaomi Mi Max 3 kılıf modellerimiz içerisinde incecik tasarıma sahip olan ürünlerde bulunmaktadır. Silikon malzemeden üretilmiş olan kılıflar telefonların kalın bir hal almaması için özel olarak üretilmiştir. Koruma anlamında diğer modellere göre bir adım geride kalsa da çizilme ve küçük darbelere karşı etkilidir. Arka kısmında bulunan farklı desenler arasından beğendiğiniz modeli seçerek telefonunuza farklı bir hava katabilirsiniz.