Xiaomi Mi Play Kılıf Modelleri

Xiaomi Mi Play Kılıf seçenekleri arasında farklı özelliklere sahip bir çok çeşit kılıf bulunmaktadır. Bu kılıflar telefonunuzu korumakla kalmaz farklı bir görünüm kazandırarak diğer telefonlardan da farklı kılmaktadır.

Xiaomi Mi Play için üretilen kılıflar arasında Zore markasına ait Negro kılıflar ve Crash tam koruma kılıflar ilk olarak üretilen kılıflardır. Bu kılıflar Mi Play ile tam uyum gösterip telefonunuzu en iyi şekilde korumaya yardımcı olacaktır.

Xiaomi Mi Play için Farklı Telefon Kılıfları

Xiaomi Mi Play için üretilen bir diğer telefon kılıf modeli ise 360 Derece tam koruma kılıfları dır. Bu kılıflar telefonunuzun ön arka ve yan kısımlarını korumaktadır. Kılıfın en önemli özelliği telefonun her tarafını sarmasıdır. Bu sayede cihaza gelebilecek darbeler en aza indirgenmektedir. Ayrıca 360 Derece Tam Koruma kılıfı ile en iyi Nano Ekran Filmi Uyum Sağlamaktadır.

Mi Play kılıf  modelleri arasında diğer önemli kılıflardan birisi ise Ravello Yüzüklü telefon kılıfıdır. Bu Kılıfın en önemli özelliği yüzüğü sayesinde stand olması ve tüm mıknatıslı araç tutucular ile uyumlu olmasıdır. Ayrıca kılıfın üst düzey silikon yapısı sayesinde düşme ve çarpmalarda da telefonu korumaya yardımcı olmaktadır. Bunlardan farklı ve daha gösterişli bir Xiaomi Mi Play Kılıfları arasında yer alan diğer bir kılıf ise “Lazer Kaplama” Silikonlardır. Bu kılıflar normal silikonlardan daha şeffaf ve terleme yapmayan bir yapıya sahip olmasının yanında yan kısımlarındaki renkler sayesinde telefonun renkleri ile tam uyum sağlamaktadır. Kılıfın ayrıca kamera koruması da olduğu için telefonunuzun kamerasının yerle temasını kesmektedir.

Şeffaf Transparan kılıf kullanmak isteyen kullanıcılar için son zamanlarda çokça tercih edilen bir kılıf olan Air Bag Kılıf’lar olacaktır. Bu tarz kılıfların en önemli özelliği Köşe korumalı olmasıdır. Köşe koruması her zaman telefonların en çok zarar gören kısımlarını engellemek için en içi çözümlerden birisidir. Ayrıca kılıfın tam şeffaf yapısı özel olarak üretildiği için telefonunuzu kılıfa taktığınızda herhangi bir iz yada leke bırakmayacaktır.

Xiaomi Mi Play Kılıfı İçin Ödeme Yöntemleri

Sitemiz üzerinden alacağınız kılıfları 12 aya varan taksitlerle ve kapıda kredi kartı yada nakit ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz. Dilerseniz telefonla dilerseniz de Whatsapp üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz.