Xiaomi Poco X3 Kılıf

 

Xiaomi’nin yeni fiyat performans cihazı kısa süre içerisinde Poco X3 NFC Türkiye’de  en çok satılan cihazlardan birisi olmayı kısa süre içerisinde başardı. Kullanıcıların beğenisine sunulan telefon özellikle fotoğraf ve video çekimlerinde oldukça üst düze bir performans sergilemektedir. Telefonun tek eksi yanı cihaza uygun bir kılıf ve aksesuarlarının olmamasıydı. Kılıfland ailesi olarak Xiaomi Poco X3 Kılıf ve kapaklarını sitemizde satışa sunarak telefonun bu eksi yanını ortadan kaldırmayı hedeflemekteyiz. Gerek kendi üretimiz olan binlerce çeşit desen olsun gerek de renkli ve lazer kesim silikonlarlar olsun müşterilerimize ulaşmaya başladı.

Xiaomi Poco X3 kılıf seçiminde kısa sürede stoklarımıza girecek olan kılıflar ise şu şekildedir,

- Darbe önleyici kılıflar

- Yüzüklü ve Mıknatıslı kılıflar

- Kamera ve lens korumalı kılıflar

- Deri görünümlü ve kişiye özel gibi kılıflar yakın zamanda Poco X3 için telefonlarınızı korumayı hedeflemektedir.

Xiaomi Poco X3 Kılıfları ve Kullanım Alanları

Günlük yaşantınızda ağır yada tozlu bir çalışma ortamında değilseniz normal silikon kılıfların yanı sıra desenli silikon kılfılarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun dışında ağır ve tozlu bir işte çalışıyorsanız tam koruma kılıflarını tercih edebilirsiniz. Bu sayede telefonunuz en iyi şekilde korunarak zarar görmesi engellenecektir. Xiaomi Poco X3 Kılıfları seçiminde sitemiz personelinden profesyonel destek alarak telefonunuz için en uygun kılıfın siparişini oluşturabilirsiniz.

Xiaomi Poco X3 Kılıfları ve Fiyatları

Sitemiz üzerinde yüzden fazla kılıf seçeneğini en uygun fiyatlarla ücretsiz kargo avantajı ile sahip olabilirsiniz. Sitemiz üzerinde Xiaomi Poco X3 Kılıflarını havale , kredi kartı yada kapıda ödeme seçeneği ile sahip olabilirsiniz. Ayrıca alacağınız kılıfları %5 indirimli satın alabilmek için havale seçeneğini kullanabilir yada kredi kartınıza 12 aya kadar taksit seçeneğini kullanabilirsiniz. Dilerseniz kapıda ödeme seçenekleri kullanarak kapıda kredi kartı yada nakit ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR