Xiaomi Redmi Note 6 Pro Kılıfları

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Uyumlu Kılıflar

Akıllı telefonlar günümüzde en çok tercih edilen elektronik cihazlar arasında yer alır. Hemen herkesin sahip olduğu akıllı telefonlar ile ilgili Çin oldukça ileri bir teknolojiye sahiptir. Çinli akıllı telefon üreticisi denildiğinde akla gelen marka Xiaomi olmaktadır. Dünyanın en fazla akıllı telefon satışı yapan markalarından birisi olması ile bilinen Xiaomi çok fazla özelliğe sahip fonksiyonel telefonlar üretmektedir. Xiaomi markasının ideal fiyat aralığındaki telefonlarından birisi de Redmi Note 6 Pro olarak bilinmektedir. Altı inçten daha fazla büyüklüğe sahip ekranı, renkli tasarımları ve güçlü yapısı ile oldukça başarılı bir model olarak çok fazla tercih edilmektedir. Büyük bir ekrana sahip olması nedeniyle kılıf ve benzeri aksesuarlar ile kullanılması tavsiye edilmektedir.

Kılıf Seçenekleri

Firma olarak Xiaomi Redmi Note 6 Pro kılıfları için çok fazla seçenek sunuyoruz. Kılıf seçeneklerimiz içerisinde silikon kılıflar en çok tercih edilen modellerdir. İnce bir yapıda bulunan kılıflar Xiaomi modellerinin ince yapısının kalın şekilde görünmesine engel olmaktadır. Kakmayacak şekilde bir tasarımı bulunan kılıflar kullanım kolaylığı sunarken asgari düzeyde koruma sağlamaktadır. Kılıf çeşitlerimiz içerisinde kapaklı modeller oldukça çok tercih edilmektedir. Deri ve benzeri malzemelerden üretilmiş olan kılıflar yandan kapaklı şekilde bir tasarıma sahiptir. Kapaklı kılıf modellerinin bazıları iç kısımda özel gözlere sahiptir. Kredi kartı ya da para koymak için tasarlanmış olan bölmeler sayesinde az miktarda para ve kart taşımak için cüzdana ihtiyacınız kalmayacaktır. İki tarafında da kapak bulunması sayesinde bu kılıflar daha yüksek düzeyde koruma sağlamaktadır.

Ultra Koruma Kılıfları

Xiaomi Redmi Note 6 Pro kılıf seçeneklerimiz içerisinde en yüksek koruma özelliğini ultra koruma modelleri sunmaktadır. Özel olarak tasarlanmış olan bu ürünler oldukça sağlam ve uzun ömürlü bir malzemeden üretilmiştir. Bazı modellerinde içerisinde metal ve benzeri malzemelerden tercih edilmektedir. Telefonların etrafını tamamen sarması sayesinde hem kenarları hem de ekranı sorunsuz şekilde korumaktadır. Özel kesimi sayesinde de telefonların tüm fonksiyonları ve tuşları sorunsuz şekilde kullanılabilmektedir. Bazı modellerinde telefonun yatay şekilde tutulmasını sağlayabilecek eklenti de bulunmaktadır.