Xiaomi Redmi Go İçin En Farklı Telefon Kılıfları

Xiaomi Redmi Go , Xiaomi firmasın 2019 yılında çıkardığı fiyat performans cihazlarından birisidir. Cihazın boyutları oldukça estetik olmasından dolayı telefon kılıfları ile mükemmel uyum sağlamaktadır. Cihazı için üretilen birbirinden farklı ve estetik kılıflar telefonunuza tam koruma sağlamakla birlikte aynı zamanda farklı bir görünüm de kazandırmaktadır.

Yeni Tasarımlarla Xiaomi Redmi Go Kılıfları


Xiaomi Redmi Go Kılıf olarak üretilen kılıflar arasında son zamanlarda oldukça ilgi göre Titan kılıflar yer almaktadır. Bu kılıfın en önemli özelliği TPU malzeme ve çok esnek silikon malzemeden üretilmiştir. Görünümü Deri kılıf görüntüsü veren ve aynı zamanda kamera korumalı olan kılıf Redmi Go için mükemmel koruma sağlamaktadır. Kılıfın ince ve esnek yapısı telefonunuzun tasarımını bozmayacaktır. Kılıfı aynı zamanda takıp çıkarması oldukça kolay olmakla birlikte tüm kontrol tuşlarına ve slotlara rahatça erişim sağlayabiliyorsunuz. Kılıfın ses açma ve kapama bölümleri silikon koruma ile korunmaktadır.

Xiaomi Redmi Go için üretilen diğer bir kılıf ise tam şeffaf tıpalı silikon kılıflardır. Bu kılıf şeffaf olması sebebiyle telefonunuzun kendi rengini olduğu gibi yansıtmaktadır. Ayrıca kılıfın tıpalı ve kamera korumalı olması artı bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.  Kılıfın tıpalı olması telefonunuzun şarj giriş yerinin toz alarak oksitlenmesini engellemektedir.

Tam Koruma Xiaomi Redmi Go Kılıfları


Redmi Go Kılıfları arasında bir başka dikkat çeken telefon kılıfı ise “Darbe Önleyici Tam Koruma” kılıfıdır. Bu kılıf 2 farklı katman ile üretilmiştir. Kılıfın iç kısmı Süper silikon malzemeden üretilmiş olup üst kısmı ise “PC” malzemeden yani sert malzemeden üretilmiştir. Bu sayede telefonunuz 2 farklı katman yapısına sahip olan Redmi Go Kılıf ile korunduğu için düşme ve çarpmalarda görebileceği zarar en aza indirgenecektir.